Kniha návštěv

Datum: 17.01.2022

Vložil: loveawake.ru

Titulek: Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Odpovědět

—————

Datum: 03.06.2020

Vložil: BobbyHoids

Titulek: New search engine 2021

[url=http://skoperations.site/q_demo_account.php]New search engine. - 1000 000$ [/url]

Even so, it's still possible never overdue to start investing. The profit has a tendency to continue to rise too. If a thing looks faulty or questionable, cure it. So let's put together a $10,000 investment selection.

<a href="http://skoperations.site/q_demo_account.php"> 1000 000</a>


If will need know how to invest money or how to invest for 2011 and beyond and you are on a strict budget, the next few paragraphs is written for everyone. Some of the biggest and best fund companies in the planet got method by hiring small investors directly. Producing extra likely adjust in 2011 and commencing the forthcoming. Today the internet will make it easier devote money than before before.

Odpovědět

—————

Datum: 24.03.2018

Vložil: Kateřina Králová

Titulek: Karneval 2018

Dobrý den,
ráda bych všem poděkovala za úžasnou atmosféru a energii,kterou v sobě máte a předáváte nejen na děti,ale i na rodiče.Jste úžasný a my se tešíme na další akci pořádanou nejlepší školkou na Mníšku.
S pozdravem Katka s Amálkou

Odpovědět

—————

Datum: 25.10.2014

Vložil: ciko

Titulek: odchody

Jen ty odchody deti ze skolky trochu zrychlete. Cekat na dite 20 minut to opravdu pro pracujici neni vhodne.

Odpovědět

—————

Datum: 30.11.2014

Vložil: Marie Šretrová

Titulek: Re: odchody

Nevím, proč právě Vaše dítě nechce odcházet ze školky, ale nad tím by jste se mněl jako rodič zamyslet vy. Stává se nám to to poměrně často. Zřejmě se Vašemu dítěti v naší školce líbí. Snažíme se však i v tomto směru rodičům vyjít maximálně vstříc a citlivě, s ohledem na dítě i rodiče, situace řešit. Prosím, klidně se stavte a domluvíme se na citlivém zrychlení postupu při odchodu vašeho dítěte z našeho zařízení.
Marie Šretrová

Odpovědět

—————

Datum: 24.08.2014

Vložil: Petra Netrefova

Titulek: poděkování

Chtěla bych poděkovat za vaši školku měla jsem u vás obě mé děti a do jiné školky bych je nedala!!!! U vás měli vše, lásku, spokojenost, radost, podívali se tam, kam by tak často nemohli!Všem rodičům můžu školku jen doporučit! A vám učitelům, uklizečkám a kuchařkám moc děkuji!!!!!! Mějte se krásně s pozdravem Petra Netrefová

Odpovědět

—————

Datum: 31.08.2014

Vložil: B. Marie Šretrová

Titulek: Re: poděkování

Za celý kolektiv školy moc děkuji. Já i celý kolektiv si tohoto příspěvku moc vážíme a ve své práci určitě nepolevíme.. Bc. Marie Šretrová
ředitelka školy

Odpovědět

—————